Hörmann ocelová sekční vrata LPU 40

Vysoce kvalitní tepelně izolovaná vrata z oceli

Dvoustěnná vrata s vysokou stabilitou

Vysoce kvalitní vrata Hörmann typ LPU 40 s vratovými lamelami konstantní tloušťky 42 mm jsou optimálním řešením pro všechny garáže, u kterých je nutná zvlášť dobrá tepelná izolace.
Neboť, pokud jste si ve své garáži zřídili "kutilskou pracovnu" nebo pokud je z garáže přístup přímo do domu, šetříte použitím tepelně izolovaných vrat LPU 40 náklady na energii a tím také Vaše peníze.

Rozhodněte se pro klasické"vroubkování S" nebo elegantní variantu "vroubkování L".

Pro všechna vrata se vzhledem vroubkování jsou na výběr dvě různé povrchovéúpravy: povětrnostním vlivům odolné vzorování Woodgrain se vzorem řezu, který je věrný originálu a hedvábně hladký povrch Silkgrain, který je zvlášť vhodný pro moderní architekturu.

Na výběr máte ze dvou motivů kazet: Klasická"kazeta M" a exkluzivní"kazeta L", zvlášť působivá při ztvárnění vratového křídla dvougaráží.

S linií Design společnosti Hörmann propůjčíte svému domu i garáži zcela osobní ráz a odlišíte se tak od všednosti. Garážová vrata a domovní dveře v partnerském vzhledu.
Takto je Vám prvně umožněno vytvořit dokonale sladěný celkový obraz těchto stavebních prvků, které tak zásadně udávají ráz celé fasádě.

Přednosti vrat LPU 40

  • Vrata se pohybujívelmi tiše, protože dochází jen k velmi nízké rezonanci.
  • Mnohem snadnější chod vrat díky torzním pružinám.
  • Pokud není k dispozici prostor pro vedlejší dveře: Vrata LPU 40 lze dodat také s integrovanými dveřmi.
  • Velká barevná rozmanitost, mnoho barev dle vzorů stupnice RAL.

Design a parametry vrat LPU 40

Automatická sekční vrata Hörmann

Automatická vrata Hörmann obsluhujete tak pohodlně jako Váš televizor. Jediné stisknutí tlačítka a již vjíždíte do své garáže, chráněni před jakýmkoli nečasem. Vyberte si mezi silným pohonem SupraMatic s elegantním krytem z ušlechtilé oceli a mnoha doplňkovými funkcemi nebo pohonem ProMatic, který je výhodnou alternativou s pěkně tvarovaným umělohmotných krytem v břidlicověšedé barvě.

Další informace naleznete na straně s pohony vrat.

Bezpečnost pro Vás a Vaši rodinu

  • Bezpečnost podle evropské normy 13241-1 (platnost od 1.května 2005): Sériově s ochranou proti sevření prstů, boční ochranou proti vsunutí ruky a zabezpečením proti zřícení vrat.
  • Patentováno pouze u společnosti Hörmann, a to na evropskéúrovni: Uzavření vrat v kolejnici pohonu. Pokud jsou vrata zavřená, automaticky se uzamknou a jsou tak účinně chráněna před vypáčením.
  • U společnosti Hörmann jsou garážová vrata a pohony bezpečnostní jednotkou prověřenou institutem TÜV.

Kvalita bez kompromisů:
Certifikovaná značková kvalita se zárukou dlouhověkosti. Záruka 10 let na sekční garážová vrata Hörmann, 5 let záruka na pohony garážových vrat.Kontakt

Marolux production s.r.o.
Dopraváků 749/3
Praha 8 - Dolní Chabry
184 00

Tel: 284 68 68 20
Mobil: 602 632 520
marolux@marolux.cz